Mason Industries

 

MASON Industries, yaklaşık 60 yıldır mekanik tesisat ve ekipmanlarının gürültü-titreşim kontrolü ve sismik koruması konularında, sektörde dünya lideri olarak hizmet vermektedir.

Mekanik-elektrik tesisatının sismik korumasını dünyada ilk kez gerçekleştiren MASON Ind. Türkiye’de de bu konuda çalışma yapan ilk firmadır.

MASON’ın geniş ürün gamındaki farklı ürünler ile deprem zonlarında sınırlayıcı sistemler oluşturularak mekanik, elektrik tesisat ve ekipmanlarında sismik korumalı alanlar sağlanmakta; titreşim alıcı yaylar, askılar, kauçuk pedler ve esnek konnektörler ile mekanik cihazların titreşim sorunları ve sessiz oda dizaynında kullanılan elastomerik kauçuklar, neopren tavan askıları, yaylar ve titreşim alıcı duvar aparatları ile de yüzer döşeme, akustik duvarlar ve asma tavanlarda titreşimden kaynaklanan gürültü önlenmektedir.

DKM İnşaat & Danışmanlık, 2003 yılından itibaren Türkiye ve çevre ülkelerde tek temsilci olarak MASON ve MERCER ürünlerini sektöre sunmakta ve proje-uygulama danışmanlığı hizmetleri vermektedir.

Dökümanları görüntülemek için tıklayınız.

 
 
 
 

DKM İnşaat; SİSMİK Koruma,TİTREŞİM Kontrolü ve SES Yalıtımı konularında PROJE - DETAY ÇÖZÜMLERİ,

MALZEME TEDARİĞİ HİZMETLERİ vermektedir.

 

Tüm güncel haberler, yenilikler ve duyurular e-postanızda!

Abone Olun