Anasayfa  /  Markalar  /  Mason Industries  /  Titreşim Kontrolü  /  Kauçuk Titreşim Alıcılar

Kauçuk Titreşim Alıcılar

  •  

ND tipi titreşim alıcı ayaklar, darbe ve yüksek frekanslı titreşimin kontrolü için kullanılır. Neopren kaplı olmasından dolayı temas ettiği malzeme ile arasında kaymayan bir yüzey sağlaması ve metal parçalarla temasında aşınmanın sebep olduğu korozyonu önlemek için tasarlanan titreşim alıcı ürünlerdendir.

ND tipi ayaklar, uygulamalarda kısa kalmaması için, iki adet titreşim alıcı ayağın cıvata ile bağlantı tekniğini kullanmak yerine tek parça ve uzun olarak tasarlanırlar. Bu serideki her bir ayak için 15 den 4300 kg aralıktaki yükleri taşıyabilecek şekilde dizayn edilirler.

Yine bu seride bulunan BR, RBA, RCA & RDA ayak tipleri ise; sismik alandaki uygulamalarda ve hareket eden cihaz ve techizatların uygulamalarında kullanılmak üzere dizayn  edilirler. Mason titreşim alıcı ürünleri arasında birçok avantaja sahip olan W tipi süper K padler firmanın en etkili ve öncü dizaynı arasında yer almaktadır. Ürün sızdırmazlık özelliği sayesinde daha uzun ömürlü kullanılmaktadır. W tipi kauçuk padler 18’’ x 36’’ ya kadar olan ölçülerde mevcuttur. Broşürdeki fotoğrafta, en son dizaynımız olan ¾’’ kalınlığındaki modüler dizayn süper W pedi görebiliriz. Tesislerimizde standart yaylarımız ve pedlerimiz ile özel ürünlerimiz neopren veya doğal kauçuk malzemelerle kalıplanabilir.

Dökümanları görüntülemek için tıklayınız.

 
 
 
 

DKM İnşaat; SİSMİK Koruma,TİTREŞİM Kontrolü ve SES Yalıtımı konularında PROJE - DETAY ÇÖZÜMLERİ,

MALZEME TEDARİĞİ HİZMETLERİ vermektedir.

 

Tüm güncel haberler, yenilikler ve duyurular e-postanızda!

Abone Olun