Kurumsal

Kurumsal

• Proje Detay Çözümleri • Ürün Tedariği • Süpervizörlük

DKM İnşaat, yapıların güvenli ve konforlu olması için inşaat sektörüne hızlı ve yenilikçi çözümler üretmek misyonu ile 2003 yılında kuruldu.

Sismik Koruma-Titreşim Kontrolü-Ses Yalıtım konularında faaliyet gösteren DKM, yapılarda sorunların oluşmadan çözümü yaklaşımıyla detaylı projelendirme, dünyada konusunda uzman iş ortaklarından ürün tedariki ve doğru ürünün doğru uygulama ile verimli olacağı bilinciyle süpervizörlük hizmetleriyle Türkiye ve çevre ülkelerin inşaat sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

Sismik Koruma: Mekanik ve elektrik tesisat ile ekipmanlarının deprem sırasında korunması, sonrasında hizmet vermeye devam etmesi amacıyla yapılan çalışmalardır. Temsilcisi olduğumuz MASON; sismik koruma ve titreşim kontrol ürünleri üretimi alanında 60 yıldan fazla süredir sektöründe lider olarak hizmet vermektedir. Konusunda deneyimli mühendislerimiz tarafından sistem çözümleri, projelendirme ve hesaplar sunulmaktadır.

>Ürün detayı için tıklayınız.

Titreşim Kontrolü: Titreşime neden olan mekanik sistemi oluşturan ekipmanların özelliklerini, yapıdaki yerini göz önüne alarak etkisini inceleyerek kaynağında kontrol altına almak, yalıtmak ve sönümlemeyle genliğini azaltmaya yönelik çalışmalardır. MASON’ın ürün gamında bulunan titreşim sorunlarını önlemek için tasarlanmış titreşim alıcı ayaklar, kauçuklar, yaylar, esnek genleşme parçaları, yüzer beton kaidelerle titreşim ve titreşimin neden olduğu gürültü kabul edilir değerlere indirgenir.

>Ürün detayı için tıklayınız.

Ses Yalıtımı: İstenmeyen ses, yani gürültü hava yolu ve katı yolu ile iletilir. Günümüz konfor koşulları gereği istenilen ses düzeyini elde etmek için, yapı elemanlarının özellikleri göz önüne alınarak ses yalıtım detayları oluşturulmaktadır. Ses yalıtımı çözümlerinde temsilcisi olduğumuz INDEX ürünlerinden ses yalıtım bariyerleri, yüzer döşeme membranları ve geri dönüşüm kauçuktan ürettiğimiz TUNEX darbe sesi yalıtım membranları önerilmektedir.

>Ürün detayı için tıklayınız.

Akustik Düzenleme: Akustik düzenlemede sesin mevcut bir ortamda rahatsızlık vermesini önlemek esas alınır. Reverberasyon süresi olarak adlandırılan, sesin kapalı bir ortamda 60 dB değer kaybettiği sürenin azaltılmasına yönelik bir düzenlemedir. Hesaplamalar sonrası reverberasyon süresini azaltmak için Akustik PU ya da Akustik Melamin önerilir.

>Ürün detayı için tıklayınız.

Tanıtım Videomuz

 
 
 
 

DKM İnşaat; SİSMİK Koruma,TİTREŞİM Kontrolü ve SES Yalıtımı konularında PROJE - DETAY ÇÖZÜMLERİ,

MALZEME TEDARİĞİ HİZMETLERİ vermektedir.

 

Tüm güncel haberler, yenilikler ve duyurular e-postanızda!

Abone Olun